Zawody sportowo-pożarnicze

Już kolejny raz na początku maja odbyły się w Trzemesznie zawody sportowo-pożarnicze. Startowały w nich również 2 zespoły MDP z naszej szkoły – starsi oraz młodsi. W zespole najmłodszych -Smerfów brały udział również dzieci z klasy pierwszej naszej szkoły. Do zawodów tych członkowie drużyny przygotowują się kilka tygodni. Ćwiczeń wymaga łączenie węży, podłączanie ich do prądownicy i rozdzielacza. Należy także nauczyć się pracować w zespole. Na zawodach, które odbywały się na boisku Znicza Trzemeszno Lubuskie ,poradziliśmy sobie bardzo dobrze. Z uwagi na deszcz i zimno rozdanie nagród i poczęstunek odbył się w Polsko- Niemieckim Centrum Spotkań i Szkolenia OSP. Młodsza drużyna przygotowała z okazji Dnia Strażaka laurki z życzeniami oraz program artystyczny. Wszystkim naszym młodym strażakom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.