„Piżamowy dzień” w SP Trzemeszno Lubuskie

Amelia Antonina Dudasz

Poniedziałek 3-go kwietnia 2023 był w naszej szkole zupełnie innym i wyjątkowym dniem, i to nie tylko z racji Wielkiego Tygodnia i zbliżających się świąt Wielkanocnych, ale dlatego, że w tym dniu korytarze naszej szkoły były wypełnione uczniami pomykającymi ubranych w piżamy. Każdy, kto miał ochotę mógł w tym dniu paradować po szkole w cieplutkiej piżamie, szlafroku i w mięciutkich bamboszach – ale oczywiście o spaniu nie było mowy!!! 😊. Główną ideą „piżamowego dnia” jest pokazanie, że uczniowie mogą w szkole czuć się tak samo dobrze jak i w domu oraz to, że w szkole można się zarówno uczyć jak i doskonale bawić. Na widok uczniów ubranych w piżamowe kombinezony, jednorożce, misie - aż się buzia sama śmiała. Wspaniale, że tylu uczniów udało się namówić do wspólnej zabawy a uczniowie którzy się nie przebrali…. mieli co żałować.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w zabawie.

Powtórka już za rok Pidżamersi 😊