Bal Karnawałowy klas starszych

Amelia Antonina Dudasz

W dniu 21.02.2023 r. w tzw. „Ostatki” w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla klas IV-VIII. Po dłuższej przewie w organizowaniu takich imprez w związku z Covid-19 wszyscy chętnie i świetnie bawili się na balu. Każda z klas przygotowała poczęstunek i wszyscy wspólnie „tańcowali” w przystrojonej w balony i inne bibeloty klasie. Oczywiście wśród uczestników zabawy niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami, różnymi świecidełkami. Podczas zabawy nie zabrakło tańców w parach, wspólnie w kole, czy też węża, a wszystko przy akompaniamencie świetnej muzyki. Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w zorganizowaniu świetnej zabawy!!!!

No cóż….kolejny bal karnawałowy już za rok!