Dzień misia w przedszkolu

Elżbieta Małecka

W dniach 23-24 listopada 2023 nasze przedszkole zamieniło się w krainę uśmiechu i radości podczas obchodów Dnia Misia. Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 25 listopada to święto dla dużych i małych. Misie, stworzyły przyjazną atmosferę, a kreatywność dzieci była widoczna na każdym kroku. Maluchy dzieliły się z radością swoimi własnoręcznie wykonanymi misiami, które ozdobiły naszą sale . Święto Misia w naszym przedszkolu było nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także doskonałą lekcją współpracy i solidarności. Dzieci, stworzyli magiczną atmosferę, której efektami cieszymy się jeszcze długo po zakończeniu tego wyjątkowego dnia. To święto w pełni oddało ducha przedszkolnej społeczności i pokazało, że nawet najmniejsze wydarzenia mogą tworzyć piękne wspomnienia dla naszych najmłodszych.