SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

Lista nauczycieli
uczących w SP w Trzemesznie Lubuskim
od 1945-2016 r.

  1. Woźniak Walentyna
  2. Staufer Józefa - dyrektor
  3. Krzyżanowska Justyna
  4. Pikor Regina - dyrektor
  5. Bączkiewicz Czesław
  6. Szafrańska Aleksandra
  7. Nowak (Brzozowska) Irena - dyrektor
  8. Borowic Bohdan
  9. Merena Jarosław
  10. Dudko Michał
  11. Zarzycki Franciszek
  12. Ziemba Marian
  13. Szmigiero Wiktoria
  14. Jasny Franciszek
  15. Biegus Daniela
  16. Prokop (Kupś) Krystyna
  17. Wojtecki Marian
  18. Sobania Stanisław
  19. Nidzińska Danowska Henryka
  20. Chomicz (Sierżant) Ewa
  21. Daniszewska Alina
  22. Jarmołonis Jadwiga
  23. Soloch Jerzy
  24. Silska (Soloch) Bogumiła
  25. Kapelańczyk Weronika
  26. Hladki Stanisław
  27. Tarnopolska Rozalia
  28. Kozłowski Sławowoj
  29. Gryska (Zamroziewicz) Halina - dyrektor
  30. Koźlarek Bogumił
  31. Łojewski Ryszard
  32. Jadziewicz Jadwiga
  33. Dziekońska Teresa
  34. Rawski Tadeusz
  35. Galik (Rawska) Helena
  36. Wilczek Janina
  37. Kulas Kazimierz
  38. Sroka Elżbieta
  39. Rałowiec Arnold - dyrektor
  40. Dziekońska (Olech) Barbara
  41. Kmieć Józefa
  42. Wiszniowski Leon
  43. Młyński Edmund
  44. Prymaczek Mieczysław
  45. Kamzela (Sowińska) Barbara
  46. Piotrowska Bożena
  47. Jakubowska Anna
  48. Okonek Adela
  49. Okonek Józef
  50. Małachowska Krystyna
  51. Królikowska (Dudurycz) Ewa
  52. Towarnicka (Ratajczak) Agnieszka
  53. Lewandowska Renata
  54. Milej Małgorzata
  55. Suliński Piotr
  56. Grzelczak Bożena
  57. Mazur Teresa - dyrektor
  58. Żarkowska Grażyna
  59. Kubiszyn Halina
  60. Hejna Wanda
  61. Hejna Jarosław
  62. Wołowska Iwona
  63. Wołowski Dariusz
  64. Ankudo Małgorzata
  65. Konopko Jarosław
  66. Miklaś Anna
  67. Pawłowska Ewa
  68. Janiak Adam
  69. Winiarska Katarzyna
  70. Sarna Lucyna
  71. Lubaczewski Mariusz
  72. Cieluch Jacek
  73. Glura Jolanta
  74. Kucharska Regina
  75. Mazur (Dzikowska) Magdalena
  76. ks. Sygnatowicz Władysław
  77. ks. Dolny Stefan
  78. ks. Wijatkowski Adam
  79. Mazur Magdalena
  80. Stadnik Marek
  81. Dziadas Stanisław
  82. Gajewska Agnieszka

 

Gościmy teraz

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.