Za nami Dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny. Pomimo deszczowej pogody wielu z nas wyruszyło z rodziną na cmentarze, aby zapalić znicze i postawić doniczkę z kwiatami na grobach naszych bliskich, którzy już, niestety odeszli. W tym dniu wielu z nas wysłuchało wspomnień, oglądnęło stare fotografie, spotkało się z rodziną dalszą i bliższą. Wcześniej, przed tymi świętami uczniowie klasy II  wybrali się wraz z wychowawczynią na cmentarz w Trzemesznie Lubuskim. Zabrali ze sobą znicze i grabki. Posprzątali zaniedbane groby, zapalili na nich znicze. W drodze powrotnej do szkoły toczyły się bardzo poważne rozmowy na temat życia i śmierci. Czasami tak trzeba...Inni uczniowie odwiedzili także cmentarz, zapalili znicze na grobach byłych nauczycieli naszej szkoły. Pamiętamy o pani Helenie Rawskiej oraz panu Arnoldzie Rałowcu. Znicze zapłonęły także na grobach naszych bliskich.