SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

Już od kilku lat w naszej szkole obchodzimy uroczyście  w październiku Dzień Seniora. To szczególne święto. Tego dnia zapraszamy do naszej placówki seniorów z Trzemeszna, Grochowa, Wielowsi, Długoszynka oraz Zarzynia. Często to nasze babcie i dziadkowie. Dziękujemy im za dobroć, cierpliwość, miłość i dobre rady. Co roku przygotujemy dla nich wiersze, piosenki i scenki. Zapraszamy na dobre ciasto upieczone przez naszych rodziców, pani Dyrektor szkoły Teresa Mazur zapewnia kawę i herbatkę. Od 2 lat organizujemy to święto wspólnie ze świetlicą środowiskową w Trzemesznie., którą kieruje pani Jolanta Tymczyn. Uczniowie są bardzo przejęci, niecierpliwie czekają na przybycie swoich bliskich. Na uroczystość do naszej szkoły przybyli również inni ważni goście: zastępca Burmistrza Sulęcina pani Iwona Walczak, pani Aldona Żuk -koordynator świetlic środowiskowych oraz pan Adam Żelechowski -dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie. Zaproszeni mieli okazję wysłuchać koncertu przygotowanego przez Agencję Artystyczną. Była to opowieść muzyczna o dzwonkach. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i słodkiej atmosferze.

Gościmy teraz

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Galerie